-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakav komp imate?

Go down 
+4
Mystikal
Nostradamus
Rakija
Marky
8 posters
Autor/icaPoruka
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimeuto kol 07, 2007 4:30 pm

HAh smece graficka 9550 radeon 128 mb
procesor sempron 1,75 ghz
768 rama
400 w napajanje
80 gb hard disk
Miš Logitech mx 518 tipkovnica neka btc ko zna
ostale gluposti o komp mi se neda pisat jer su smece...........

ma novi komp dolazi 25.8 2007 (masina Very Happy Very Happy Very Happy )


Zadnja promjena: ; uto kol 07, 2007 5:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimeuto kol 07, 2007 4:59 pm

evo mog smeća

Matićna: ASRock P4i65G (jebiga sirotinja sam)
Proc: Intel Celeron D 2.66GHz @2.9GHz (jebiga u nestašici para se mora nešt kupit pa bilo smeće smeće bitno da radi)afro
RAM: Kingmax 2x1GB (jeeeeej imam nešt šta nije smeće)
Grafička: ATI Radeon x1650pro LR (sasvim solidno)
HD:Samsung WD Caviar 40GB( o noes iz kojeg sam smeća ovo izvuko, srećom za par dana stiže baracuda od 320GB pa ovo mogu vratit u smeće iz kojeg ga iskopo)
Ostalo:Sky Star 2 (ovo je za mene najbolji dio u mom kompu nikad se nićime nisam mogo potužit)
Periferija: MS miš i tipkovnica koji su stari 4god i zajedno mislim da su onda vrjedili 50Kn(tak da se ne ćudite previše kad vas fulam sto metara dok stojite mirno il iznenada poćnem pucat u zrak il zemlju i još dosta iznenađenja s kojima se moram borit)
Monitor: Samsung SyncMaster 753s

To je ukratko da poćnem nabrajat šta još imam prikopćanog za njega i kolko svaka komponenta može i šta s njima radim trebo bi poseban forum
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimeuto kol 07, 2007 5:03 pm

Ako je taj komp staro smece moj je biblija procitana i iskoristena 100 puta " GB RAMA??????????????????????????????????? lol tesko smece Cool Cool Cool 2,66 ghz nije lose maticna x1650 pro?? hahah lo!!!!!
jedino me ne impresionira miš i tipkovnica baš.... Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimeuto kol 07, 2007 5:16 pm

Ma znam da je dobar al ja zovem smeće sve šta nemože zadovoljit uvjete koje postavim, za komp s kojim bi se hvalio na sva zvona bi mi još trebali samo bolja matićna i pošten dvojezgreni procesor, a uvjet koji mora proći je da ja igram cod ili nešt drugo dok moji gledaju satelitsku na tv-u, a to bez dvojezgrenca nikak nejde. A ak pitaš jesam zadovoljan kompom naravno da jesam pogotovo kad stigne barakuda e još kad bi se skupilo petstotinjak kuna da sredim periferiju.Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri kol 08, 2007 4:25 am

ja igram na laptopu sve kaj znam je da ima gigu rama, i da je krntija farao
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri kol 08, 2007 4:26 am

To je puno informacija ali ova 2. je najvaznija:D Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri kol 08, 2007 4:29 am

25.08 ti pocinjes razbijat, a? tongue
[Vrh] Go down
Mystikal




Broj postova : 12
Grad : Rijeka
Registration date : 08.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri kol 08, 2007 3:11 pm

celeron 1.7.
maticna no name, vjerojatno iz kalkulatora.
ram 256 ddr.(najsporiji naravno).
Hdd..2 komada jedan od 15giga drugi od 80 giga.
onda grafa...9200...neznam koliko..mislim da ima 64MB rama.
napajanje od friteze.

uglavnom, ako ocu igrat COD, prije nego sto udjem u igru, gase se apsolutno svi programi + explorer.exe. Ono nemos vise oslobodit rama da oces.
jedino sto radi u pozadini je xfire, pa ako me zelite kontaktirat u igri onda znajte da cim posaljete neku poruku, igra ce mi odmah blokat na 2-3 sek, dok se onaj prozorcic u doljnjem desnom kutu ne makne.

Eto, to je jedna masina od 2 koje imam doma.
Za drugu cete cut kad pocnem igrat cod na njoj.
Mystikal out.
[Vrh] Go down
KE-Ico




Broj postova : 2
Grad : V.Gorica
Registration date : 08.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri kol 08, 2007 6:58 pm

Vjerojatno me znate jer igram cesto sa vama na istim serverima, ja sam Killers-Elite|Ico.Sta se tice kompa imam staro smece 7 godina(necu ga previse vrijedat da ne krepa hehe) . Inace dosta dobro igram,a sad da vam kazem sa cim vas ownam Laughing proc 965GHz,256 MB ram, 20 Gb HDD, i to bi bilo dosta jedino vrijedno je mis Logetic G5, i slusalice neznam sad ime ali 300 kuna dodu. Komp bi trebo ubrzo dobit novi, tocnije kad mi starci dodu s mora, jer imam 3000 kuna, a fali mi jos negdje 4000 kuna pa cekam starce da si mogu slozit neku bjesnu masinu. Inace kad igram warove ili kad mi stari nista neradi na laptopu, onda igran sa laptopom.Necu se sad hvalit sta imam u laptopu, ali cu rec da je nabrijan do ibera, u cod-u imam 410 Fps-a pa vi sad razmislite sta imam u laptopu dok u kompu imam 30 fps-a. Kad mi na kompu dode do 45 fps-a ja sam sretan. lol! To bi bilo to.
Decki sretno sa klanom, nemoj te se odmah raspat. Ocu odigrat jedan war sa vama kad mi dode novi komp heheh lol! lol! lol! affraid geek
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri kol 08, 2007 7:03 pm

Zanimljiv komp kazes da je smece a imas 965 GHZ???lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! moj ima 1,75 ja san zadovoljan a ti nisi s 965 GhZ??flower flower sunny
[Vrh] Go down
KE-Ico




Broj postova : 2
Grad : V.Gorica
Registration date : 08.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimečet kol 09, 2007 6:45 am

hehehehehehheheheheheheh i tipkovnica je smece, ja stisenem na tipkovnici M i ovdje pise G heheheheh. Da 965 MHz sad je ipak smece.
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimečet kol 09, 2007 7:09 am

jebac te podjebava zato šta si napiso 965 GHz, daš meni taj proc idiote Very Happy
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimečet kol 09, 2007 1:51 pm

965 GHZ.......sa tim nebi trebo wallhack, ovako bi se seto kroz zidove, kad te volja farao
[Vrh] Go down
streetrace777




Broj postova : 69
Grad : Pula
Registration date : 06.09.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimepet ruj 07, 2007 4:32 am

Maticna MSI K9n Neo V3
AMd Sempron 3400+
Sapphire x1550
Mis i tipkovnica komplet od logitecha neko smece koje sam dobio na test u firmi pa sam si ga uzeo.

HDD Maxtor 160GB
Sluske Genius
Monitor Proview 19"

To je to cini mi se ovo su skoro sve djelovi koje dobivam na test na poslu tako da se mjenjaju skoro svaki tjedan
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri ruj 26, 2007 7:25 am

procesor Intel Celeron 2.40GHz , 1 Gb RAM, NVIDIA GeForce FX 5200 od 128

to je jedino kaj znam
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri ruj 26, 2007 9:05 am

Imam pilu lol!
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimesri ruj 26, 2007 10:14 am

RaiD je napisao/la:
Imam pilu lol!


nismo ni sumljali afro
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitimepet ruj 28, 2007 1:12 pm

Rofl:pig: pig
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakav komp imate? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav komp imate?   Kakav komp imate? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakav komp imate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Opća Rasprava :: Općenito u svemu-
Forum(o)Bir: