-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SCROLL

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:49 am

MYMOON, L.T. mi kaze da zelite ispriku no evo vam isprika: OPROSTITE STO STE ME OPTUZILI DA CHITAM!!!
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:54 am

Isprika prihvacena
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:55 am

opa...na javan nacin, lijepo, lijepo..ne jebacu..ne tako lako..nismo te mi optuzili, to je cinjenica, mi mislim da cemo se slozno dogovorit, ako se okanis toga da se vratis u klan, po tvojoj zelji, mislim da svatko moze dobit 2. sansu, imas je, ako zeslis iskoristi je, ako ne, ja necu plakat tongue
[Vrh] Go down
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 5:10 am

MyMoon je napisao/la:
opa...na javan nacin, lijepo, lijepo..ne jebacu..ne tako lako..nismo te mi optuzili, to je cinjenica, mi mislim da cemo se slozno dogovorit, ako se okanis toga da se vratis u klan, po tvojoj zelji, mislim da svatko moze dobit 2. sansu, imas je, ako zeslis iskoristi je, ako ne, ja necu plakat tongue

jebiga...necu ni ja plakat, no sada kada je L.T. izbacen i kada sam optuzen, ne nije bila cinjenica OPTUZILI ste me, da je bila cinjenica dobio bi upozorenje...na temelju cijelog klana kao sto je:MOLIMO CLAN DA NE KORISTI NIKAKVE CHITEVE!!! ali ja sam dobio optuzbu u posebnoj temi, na kojoj sam napiso da nisam u mogucnosti koristi wh jel ga neam na KOMPU. on je izbrisan ali ostaje u systemu, moj brat je programer i znam da na hard disku sve ostaje ako se hard disk 7 puta ne izbrise, dakle ja mogu rusit win 6 puta no i dalje ce mi ostat trag da mi je whallhack bio na kompu. a radi ovog klana necu rusit windows nijednput...da koristim chiteve bio bi prvi na svakom modu koj igram i na svakom serveru na kojem sam no svi vi vec znate da sam prije 2 dana poceo igrat s&d i da ga NEZNAM IGRAT, jos nijedanupt nisam bio medu prva 3 tamo>>>no imam stotine SS-a da sam bio prvi u TDM-u i to drugim klanovima mnogo znaci da me prime unutra, optuzili ste me na temelju nicega ni nemate nikakve dokaze da chitam, te me radi toga izbacite iz klana i zelite da se ispricam...ipak ja mislim da ja trebam dobit ispriku!
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 5:16 am

dobro, i ja se slazem da smo bili nagli, SVAKO TREBA DOBIT 2. SANSU, nisi mi odgovorio, jesi chiter, i oces dalje bit, i dali se zelis vratit u klan....
[Vrh] Go down
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 5:17 am

MyMoon je napisao/la:
dobro, i ja se slazem da smo bili nagli, SVAKO TREBA DOBIT 2. SANSU, nisi mi odgovorio, jesi chiter, i oces dalje bit, i dali se zelis vratit u klan....


napiso sam 2 puta da nisam CHITER jer nisam u mogucnosti da chitam!!! Kako da chitam bez hacka...???
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 5:19 am

Izbjegavas pitanja, pitanje je jos bilo, oces IKAD chitat, ako ne DALI ZELIS U KLAN?
[Vrh] Go down
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 5:50 am

MyMoon je napisao/la:
Izbjegavas pitanja, pitanje je jos bilo, oces IKAD chitat, ako ne DALI ZELIS U KLAN?
nisam nijedno pitanje zaobiso nego sam napiso da necu citat jer nemogu...i ne vidim razlog u citanju kada mogu biti prvi i bez toga ipak ne igram za zabavu nego da bi bio prvi kao sto sam 302 od 11.000 igraca
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 8:35 am

Ovako kao prvo ja nisam u onom topicu a ni ovdje našo ni jednu rećenicu koja zahtjeva od tebe ispriku nit se to tražilo od tebe. Od tebe se tražilo da objasniš i demantiraš jebacevu tvrdnju da si javno tražio uputstva kako upalit WH sad pošto nevjerujem da je uzo SS toga, ostaje samo njegova rjeć protiv tvoje a ti se nisi opće izjasnio na tu temu. Iz kojeg god razloga si htio tu informaciju developeri PB-a jasno izriću da nije naše mjesto da skidamo chiteve kamoli testiramo a nedaj bože koristimo u igri.

I još kažeš da neželiš biti u klanu koji nema povjerenja u tebe, a šta si ti molim te napravio da zaradiš naše povjerenje, ja te nisam ni upoznao a već sam ćuo da si tražio kak se pali WH, to baš ne uljeva povjerenje šta nemisliš?

I jš da nadodam da sam igro jućer s tobom na serveru i nisam vjerovo da imaš WH pošto si par puta prošo pored mene a nisi me skužio. Ali problem je šta nisi demantiro ni jednu tvrdnju nego si samo još nadodao da si imo WH.
Neznam pošto si izjavio da te ovaj klan ni ne zanima i da imaš ponude od jaćih i boljih klanova mogu samo reć sretno i nemoj ni pomišljat na chitanje.
[Vrh] Go down
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 10:12 am

Rakija je napisao/la:
Ovako kao prvo ja nisam u onom topicu a ni ovdje našo ni jednu rećenicu koja zahtjeva od tebe ispriku nit se to tražilo od tebe. Od tebe se tražilo da objasniš i demantiraš jebacevu tvrdnju da si javno tražio uputstva kako upalit WH sad pošto nevjerujem da je uzo SS toga, ostaje samo njegova rjeć protiv tvoje a ti se nisi opće izjasnio na tu temu. Iz kojeg god razloga si htio tu informaciju developeri PB-a jasno izriću da nije naše mjesto da skidamo chiteve kamoli testiramo a nedaj bože koristimo u igri.

I još kažeš da neželiš biti u klanu koji nema povjerenja u tebe, a šta si ti molim te napravio da zaradiš naše povjerenje, ja te nisam ni upoznao a već sam ćuo da si tražio kak se pali WH, to baš ne uljeva povjerenje šta nemisliš?

I jš da nadodam da sam igro jućer s tobom na serveru i nisam vjerovo da imaš WH pošto si par puta prošo pored mene a nisi me skužio. Ali problem je šta nisi demantiro ni jednu tvrdnju nego si samo još nadodao da si imo WH.
Neznam pošto si izjavio da te ovaj klan ni ne zanima i da imaš ponude od jaćih i boljih klanova mogu samo reć sretno i nemoj ni pomišljat na chitanje.

nisam reko da sam imo wh nego sam reko da mi je wh ostao u systemu racunala dok sam ga obriso i ja nisam u mogucnosti da ga trajno izbrisem jer mi ga system automatski ukljucuje dok palim komp. MYMOON je preko L.T.-a trazio moju ispriku što nije navedeno na forumu, a što se tice jebaceve tvrdnje sto nije uzo SS nemora biti njegova rijec protiv moje i na drugim serverima sam trazio uputstva cak sam i dobio na jednom serveru uputstvo premda nije radilo jer mi je wh izbrisan, od tebe ni ne zelim stec povjerenje jer mi nista ne znacis, no glupo je kada klan sumnja da chitam i optuzuje me za to premda nezna dali je to istina i kod chitanja PB nemora uvijek otkrit wh, jer wh kao sto sam reko izlazi u verzijama-sto novija verzija to veca mogucnost da wh nece biti otkriven...i kao sto si jucer vidio da NE KORISTIM WH, to moze biti dokaz da nisam citer iako sam novi u s&d-u jer ovaj klan zahtjeva s&d kao mod koj ce se igrat u warovima, a ja ga svega igro 5-6 puta u zivotu i jos nisam dozivio da sam prvi u njemu jer sam naviko na tdm...PoZZzzzZZzz i malo olaksaj sa kampiranjem...
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 11:04 am

Ja 1 ocu rec da NISAN OPTUZIA SCROLA DA CITA vec da se po serveru ispituje kako aktivirat eh a osim toga je odjednom pitai IMA LI OVAJ SERVER PB? a to mi je bilo jako cudno mislin nemoj rec da te optuzujemo da si citer ja samo hocu to odmah u korjenu sasjeci jer kazu BOLJE SPRIJECITI NEGO LIJECITI. A i bolje je da nisi igro s whom jer kad se jednom navices na drogu nije se lako odvikniti jer ti se s njon zivot CINI laksin.
kao 2 ti si napisao da ti se ne svida to sto smo LP-a(killspilla) izbacili iz klana. KAKVE VEZE ON IMA S OVIM I KO JE NJEGA SPOMINJA??????????????????confused confused confused confused confused ON JE NOVI U KLANU I VIDJELI SMO DA DOBRO IGRA I PRIMILI SMO GA A TI SI NAPISA DA SMO GA MI IZBACILI OMG???? JA TO SAD PRVI PUT CUJEN ALI NITI TEBE NISMO IZBACILI IZ KLANA. ja san otvoria onaj topic da vidimo to u vezi s citon kakav je problem ne da to ovako zavrsi MA JEBEMU MATER U KURCU JE SAD SVE

E jedino dobro si napisa rakiji da malo manje sati provodi u svojoj kamp -kucici lol! lol! lol! lol! afro afro lol!
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 11:10 am

rakija kamper lol! , nebi se reklo lol! .....ja se bojim da on najmanje u klanu kampa...ps...ovo vidi samo rakija...imam povoljan sator, 2 000 kn kaj velis? lol!
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 11:26 am

Istina rakia najmanje kempa ja se zajebajen on igra s automatima vecinon:santa: cheers cheers Basketball
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 12:06 pm

Osto ti u sistemu raćunala kažeš i neće van. Ako ga nikak drugaćije nemožeš maknut nađi toćne fajlove o kojima je rijeć da ih misliš izbrisat, zatim imaš jedan mali korisni program koji se zove unlocker, s njim otkljućaš te fajlove i onda radiš s njima šta god hoćeš najbolje odma u smeće. Ovaj program je među ostalog koristan za otkljućavanje fajlova koje trenutno koristi neki program a ti nemoš do njega bla,bla meni se pokazo koristan i kad je antiviru zakazo i nije nikak mogo maknut infekciju.

Hm ja bi nešt profesionalnije recimo kolko bi došla kamp prikolica sa braćnim krevetom, plazmom, satelitskom, internetom, mašinom od kompa, ogromnim frižiderom, alarmom i naravno dobrim pogledom da vidim pucat iz nje lol!
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 10, 2007 5:00 pm

Rakija je napisao/la:
Osto ti u sistemu raćunala kažeš i neće van. Ako ga nikak drugaćije nemožeš maknut nađi toćne fajlove o kojima je rijeć da ih misliš izbrisat, zatim imaš jedan mali korisni program koji se zove unlocker, s njim otkljućaš te fajlove i onda radiš s njima šta god hoćeš najbolje odma u smeće. Ovaj program je među ostalog koristan za otkljućavanje fajlova koje trenutno koristi neki program a ti nemoš do njega bla,bla meni se pokazo koristan i kad je antiviru zakazo i nije nikak mogo maknut infekciju.

Hm ja bi nešt profesionalnije recimo kolko bi došla kamp prikolica sa braćnim krevetom, plazmom, satelitskom, internetom, mašinom od kompa, ogromnim frižiderom, alarmom i naravno dobrim pogledom da vidim pucat iz nje lol!

hahah znas ti da ja prodajem jeftino a tebi UPOLA CJENE JER SI STALNI GOST!!!!jocolor jocolor jocolor
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimesub kol 11, 2007 12:59 am

Anyway... skini si cod multifixer http://callofduty.filefront.com/file/CoD_MultiFixer;67336#Download

ili ovo

http://callofduty.filefront.com/file/moDMove;75370

i ocisti si igru za ubuduce.

Meni je svejedno jel varas ili ne i u kojem si klanu ovo sam postao da si ocistis igru, ukoliko to zelis, od gluposti.
scratch
[Vrh] Go down
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Gle SCROLL otvoriše još jednu temu!!!   SCROLL Icon_minitimepet kol 17, 2007 1:50 pm


1. Imam problem sa računalom i COD 2 mi ne valja, a frend mi na moru (jebiga samo on ima tu igru) pa nemogu reinstall do kraja ovog mjeseca...
2. U Prečku žive budale
3. Ne sviđa mi se što slovence puštate u Klan jer ja nerazumijem taj jezik iako je slovenija na području balkana...
4. Ne sviđa mi se ROZA boja, neka moj nick na ovom forumu bude u nekoj neutralnoj boji koja ne upada previše u oći ali da nije crna ili bijela
5. Sa ovime želim reć da VOLIM KULEN!!!
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 17, 2007 2:59 pm

1. Odi na bazen i provedi ostatak mjeseca u opijanju ili s nekim drugim sportom drunken
2.Ja sam budala pa ne živim u Prećku. jocolor
3.Nema slovenaca u klanu. alien
4.šta si to šmrko jebote, oću i ja malo bounce
5.svi vole KULEN
lol!
P.S. neznam koji kurac radim tu na forumu većeras trebo bi sad bit nalijan u gradu drunken
[Vrh] Go down
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 17, 2007 3:15 pm

...nesmijem pit...ako se napijem jos jednom stari ce me se odrec...zato tugu upijam Avantgardom sa strganim filterom i burekom
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Scroll




Male Broj postova : 13
Age : 33
Grad : Zagreb
Koliko dugo igram cod2? : Šta te Briga!!!
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 17, 2007 3:53 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img502/1526/untitledxx5.jpg

zaokružio sam zelenom bojom ono što mi smeta!!! jocolor
[Vrh] Go down
http://s2.darkpirates.com/c.php?uid=29665
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 17, 2007 5:06 pm

OK boju micem kako i zelish:geek:
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitimepet kol 17, 2007 6:10 pm

ne ne mices boju, jer to nije samo o njemu, nego to ide svima TAKO da se boja ne mice
[Vrh] Go down
Sponsored content





SCROLL Empty
PostajNaslov: Re: SCROLL   SCROLL Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SCROLL
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Opća Rasprava :: Općenito u svemu-
Forum(o)Bir: