-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rakija i WH

Go down 
+2
Wyatt Earp
Marky
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimepon ruj 03, 2007 4:05 pm

Primjetia san da mnogi optuzuju rakiju da ima wallhack pa molim sve koji to misle neka pogeldaju demo di su ga jos njih nekoliko optuzili za WH, a sve se citso vidi

evo slobodno gledajte koliko ocete

http://files.filefront.com/demo0003dm+1/;8472267;/fileinfo.html

P.S. Ovo na filmu rakija ne kempa to samo on stoji i pije lol! lol! lol! lol! geek geek geek scratch scratch scratch drunken drunken
[Vrh] Go down
Wyatt Earp

Wyatt Earp


Broj postova : 68
Age : 33
Grad : Slavonski Brod
Posao : škola, motori...
Koliko dugo igram cod2? : 8 mjeseci
Registration date : 01.09.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimepon ruj 03, 2007 4:57 pm

e pa znam kad je rakija igrao tako dobro, al ti su bili stvarno neozbiljni i nekulturni, znaš da mi je onaj bio i mamu opsovao...
al rakija je igrao odlično, al stvarno on trči, rakija ga čuje iza i onda legne, i ovaj ga optuži za wh
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 12:18 am

Ma ja zapravo mislim da bi rakija trebao koristiti WH da budemo ravnopravni albino
Shalim se, dobar je rakija, ponekad ga tako dobro ide, al srecom to su rijetki trenuci geek
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 3:10 am

dobro on igra kada hoče


prvih deset rundi mu je scor bio 2:10


drugih deset rundi mu je scor bio 15:11
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 4:15 am

Inace zamolio sam te da nestavljaš ovaj demo al mora on, sad svi znaju na kakve glupe naćine uspijem krepat i sve to za vrijeme jednog wara, isto tako i da nemam blage o bacanju granata, ali ih zato ljepo uspijem hvatat lol!

Hehe raid možeš ti slobodno odigrat jedan war umjesto mene tebe bi prozvali...neznam ni ja sam ćime nekom kombinacijom aimboota i wh-a Very Happy

Trebamo poćet igrat s nekim ozbiljnijim klanovima koji znaju da se sa sluškama i ts-om mogu ćuda radit, i koji mogu bar zadržat što misle za sebe dok ne pogledaju dokaze.
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 1:11 pm

Kao CRO tigers ili War.Gods???
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 1:34 pm

RaiD je napisao/la:
Ma ja zapravo mislim da bi rakija trebao koristiti WH da budemo ravnopravni albino
Shalim se, dobar je rakija, ponekad ga tako dobro ide, al srecom to su rijetki trenuci geek

hehe ovo je istina nekad ga ide a nekod je katastrofa

p.s. moro sam staviti na net neka vide da nemas wh a da su te optuzili, osim toga sta fali demu igra si odlicno sta ima veze da te ubije granata lol pa ubije i nas svaki put, samo sta malo preuvelicas lol! lol!
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 1:47 pm

Al vas ne ne raznese granata dok se saginjete da pokupite rafaelo lol!
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 1:52 pm

Sta je rafelo? Rolling Eyes Rolling Eyes -rafalka?
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 2:11 pm

OMG...rafaelo znaš onaj slatkiš lol!

Lješnjak u finoj kremi okruženi hrskavom korom i komadicima kokosa...(*slini nad tipkovnicom")....mmm rafaelo
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 3:10 pm

Ne smij mu se! Budi ozbiljan! Decko je ipak sa otoka king
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 4:22 pm

Hehe kuzin sada misli na rafaelo ne refleo xD santa santa santa santa santa
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 11:18 pm

OMG
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 05, 2007 7:44 am

Bas san glup ko ku***
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 05, 2007 7:56 am

Tko prizna pola mu se prasta. Posto si ti samo pola covjeka tebi se prasta sve cherry
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 05, 2007 8:09 am

Hehe ali sumnjiv mi je rakija da nije editiro post scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 05, 2007 12:33 pm

nevjerujem
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 05, 2007 1:38 pm

Ako se ne varam, kada editiras neki post to drugi vide jer na postu pise edited by tralalalalala la

"test"
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 05, 2007 2:16 pm

Istina ali se to da malo editirat da NEpise
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimepet ruj 07, 2007 5:28 am

Ovako ja taj post nisam editiro znam valjda kak se piše rafaelo lol!

Ali kad smo već kod teme editiranja treba obavezno ukljucit da se vidi ko je , kada i što editiro. Naima naletio sam na jedan svoj post danas koji je malo promjenio oblik, toćnije neko je dodao nešto na kraj evo i tog posta.
Citat :

jebac te podjebava zato šta si napiso 965 GHz, daš meni taj proc idiote Very Happy

Ja znam da ja to nisam napiso a ko god je dodao ovo na kraj je stvarno krajnje neozbiljan, a tudje postove mogu editirat samo par osoba pa ste mi sad digli malo tlak.
Uglavnom necu da se moji tekstovi ovdje prepravljaju na bilo kakav naćin a pogotovo tako da nekog povrijede tak da ak nađem još jedan ovakav "svoj" post ja odlazim iz klana.
[Vrh] Go down
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimepet ruj 07, 2007 6:06 am

Oces onda cesce igrat na admiral serveru ? Smile
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimepet ruj 07, 2007 7:34 am

Rakija je napisao/la:
Ovako ja taj post nisam editiro znam valjda kak se piše rafaelo lol!

Ali kad smo već kod teme editiranja treba obavezno ukljucit da se vidi ko je , kada i što editiro. Naima naletio sam na jedan svoj post danas koji je malo promjenio oblik, toćnije neko je dodao nešto na kraj evo i tog posta.
Citat :

jebac te podjebava zato šta si napiso 965 GHz, daš meni taj proc idiote Very Happy

Ja znam da ja to nisam napiso a ko god je dodao ovo na kraj je stvarno krajnje neozbiljan, a tudje postove mogu editirat samo par osoba pa ste mi sad digli malo tlak.
Uglavnom necu da se moji tekstovi ovdje prepravljaju na bilo kakav naćin a pogotovo tako da nekog povrijede tak da ak nađem još jedan ovakav "svoj" post ja odlazim iz klana.

Ukratko rakija mene optuzuje a ja se kunen materon da to nisam dira
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesub ruj 08, 2007 1:06 am

to ni netreba biti admin foruma
to može biti svako ko se malo razumije u hackerstvo
probi na e-mailu šifru
uđe u postavke foruma
i editira post
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 19, 2007 4:34 am

Zakljucujem raspravu, Rakija je chiter Razz
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitimesri ruj 19, 2007 6:46 am

Citat :
Sta ti imas protiv 13-godisnjaka, pa ja imam 13 pa ne spamam....srry al nije sve u godinama.....

Tko je ono ovo napiso Question afro
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rakija i WH Empty
PostajNaslov: Re: Rakija i WH   Rakija i WH Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rakija i WH
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Opća Rasprava :: Općenito u svemu-
Forum(o)Bir: