-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:28 pm

-=|DA|=- 2:1 FPS.team

heh...pisem...o prvom waru -=|DA|=-Clana, jeej, lol.......evo kratkog izvjestaja, igrali smo ja i Rakija....match je poceo katastrofalno, gubili smo 6-0...rakija je imo 2 killa, ja 0-6 Sad.....dobro.....staza je bila downwille....my ex favourite one...i izgubili smo 16-6........katastrofa......bilo je katastrofalno organizirano, bez ts-a smo bili, i kaj je najbolje server je laggo a moj ping 40 monkey ... karentanu sam imo skor 0-9......rakiji je islo bio je u pozitivi vukli smo se za njima dok nije bilo 6-5 za njih....ja sam mako noge sa stola sa grnadice preso na thompsona, i problem je bio rijesen, ..uso sam u pozitivu sa 14-12...razbili smo ih ja i rakija ko male pse...a mislim da je jedan od njih imo wh, jer je neko vrijeme na pocetku puco po zidu, razbilo smo ih tu mapu, bilo je na 7 za nas, i sljedecu su predali, ocu komentare pohvale
[Vrh] Go down
Red Panther

Red Panther


Male Broj postova : 31
Age : 32
Grad : Šibenik
Posao : Glazbenik
Koliko dugo igram cod2? : 5-6 mjeseci
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:33 pm

Odlicno, svaka cast.
Svaka je pobijeda vazna, makar bio i FW.
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:34 pm

al najvatznija je 1. Very Happy
[Vrh] Go down
Mystikal




Broj postova : 12
Grad : Rijeka
Registration date : 08.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:40 pm

hm..
kazes pusili ste i onda krivis ping, pa sumnjas na wh?
sa thompsonom se moze relativno lako dobit, ali pravi jebaci razvaljuju sa puskama.
trazio si komentar..dobio si ga;)
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:40 pm

Hehe lol evo ti odma pohvala od mene ljepo si se izvuko u karanteni bounce
Bez brige nisu dečki varali to šta je puco po zidu i ciljo je normalno tak i ja ciljam prije neg pređem rub zida pa izgleda ko WH. I server je bio ok po meni, nije bilo lagova probaj grafiku si štelat za sljedeći put. Inaće dećki su nas dobro pomeli na prvoj mapi a na drugoj smo mi imali 5-0 pa smo zasrali oped hehe, na kraju su se naljutili i otišli mislim da je bilo 11-7. Ma u svakom slućaju dobro za probitled sa malo zajebancije.

E da i dećki su nas izazvali na revanš pa ak ko bude imo volje afro
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:43 pm

mislim da bi trebao najbolji igrac klana war odigat sa codyen i FlyFireon...jer cete dobit i warheroese, kak su jaki oni.... cheers
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:55 pm

hehe myst lol jebiga trebamo i mi gamad koja nezna z puškama nekak živit lol!
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimepet kol 10, 2007 4:57 pm

jednostavnije, i takvi zive lol!

EDIT: ne shvacam kako se ovaj crnjo nije umorio masuci s ovim "lol" :S
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitimesub kol 11, 2007 8:09 am

evo upravo smo odigrali revanš ovog puta se mi nismo proslavili našu mapu smo odigrali 13-7, a drugu odustali pri 11-1 mislim da je bilo.

Samo da kažem da to nesmijemo radit makar to drugi rade nama, igramo za zajebanciju pa izgubili 20-0 bože moj, a to šta neko odustane kad mi vodimo ide njima na dušu i netrebamo se spuštat na tu razinu. Nadam se da će se lideri složit da od sad nema odustajanja jer to nije ni fer ni koretno prema protivnicima, a ni ko kolegama da ja ispadam seljaćina kad me kikaju sa servera zato šta je ekipa odustala No
[Vrh] Go down
Sponsored content





-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Empty
PostajNaslov: Re: -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)   -=|DA|=- vs FPS.team (Fun War) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
-=|DA|=- vs FPS.team (Fun War)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Clan :: Clan Wars :: prijasnji warovi-
Forum(o)Bir: