-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DA vs speed up FW

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimepet kol 10, 2007 6:29 pm

11-9 cean
14-6 tujane
vodili smo ih 2-0 na cean i onda su odjednom prominili mapu i rekli da to nije njihova home mapa da prvo ide nasa i mi igrali tujane... onda sljedeca mapa opet cean mi kazemo zasto oni kazu to nan je home mapa mi pitamo zasto ste prije kad ste gubili prominili mapu kad van je to home:bounce: confused confused confused oni kazu jer prvo ide vasa home mapa....confused confused

DA vs speed up FW 80fa274b45e2497e070dcecmb8.th
eto i ss iz cean nazalost iz tujane nemam...
[Vrh] Go down
Red Panther

Red Panther


Male Broj postova : 31
Age : 32
Grad : Šibenik
Posao : Glazbenik
Koliko dugo igram cod2? : 5-6 mjeseci
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimepet kol 10, 2007 6:33 pm

U svakom slucaju rijec je greski:twisted: Twisted Evil Twisted Evil
Priznajem toujane su bili bolji, ali da su ostavili odmah cean dobili bi ih 100%

Uglavnom mislim da je vrijeme da se dogovorimo koja je nasa mapa
[Vrh] Go down
tornado




Broj postova : 1
Grad : Zagreb
Registration date : 10.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: ll   DA vs speed up FW Icon_minitimepet kol 10, 2007 6:38 pm

Gledajte decki rijec je o tome sto smo mi home a vi gosti dosli ste na nas server a to znaci da ide prvo gostova mapa..CLANBASE pravila to je to ukratko od mene samo igrajte preporucujem odlucite se za mapu malo taktike i rulez ajde uzivajte....VisiT u$: www.speed-up.co.nr
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimepet kol 10, 2007 6:39 pm

Prijatelju nije problem cujemo se jos samo stavljamo istinu stvarno tujane ste bili bolji svaka cast ali za cean ste nas ipak malo sjebali moran rec.. iako je FW nema veze cujemo se jos ostanimo prijatelji Very Happy
[Vrh] Go down
Red Panther

Red Panther


Male Broj postova : 31
Age : 32
Grad : Šibenik
Posao : Glazbenik
Koliko dugo igram cod2? : 5-6 mjeseci
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimepet kol 10, 2007 6:47 pm

Jebac_metaka je napisao/la:
Prijatelju nije problem cujemo se jos samo stavljamo istinu stvarno tujane ste bili bolji svaka cast ali za cean ste nas ipak malo sjebali moran rec.. iako je FW nema veze cujemo se jos ostanimo prijatelji Very Happy

Istina sto kaze jebac, nije nikakav problem, vidi se da su decki iskusniji.
Meni je bilo zadovoljstvo igrati.A nadam se i da cemo ponoviti war sa vama ... Cool
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimepet kol 10, 2007 7:50 pm

Čestitke pobjednicima bili su bolji još da ovog jednog nije mama zajebavala najebali bi popravo;)
Ja se nadam što skorijem revanšu mi sad moramo igrat ko ludi da se uvježbamo a ne da mene kolega pobere granatom dok plentam, jel tak jebac lol!
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimesub kol 11, 2007 1:02 am

Oj decki, izgubili srw, nema veze...ja sam ocekivao da cemo prvih 5-6 warova izgubit nema veze, uvijezbat cemo mi to rabbit
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimesub kol 11, 2007 6:04 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jebote ja bacin granatu ti trcis na nju ko muhe na govna^^ farao king drunken
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitimesub kol 11, 2007 6:53 am

Nemogu da ti opišem rjećima kak je smješno ta situacija izgledala iz moje perspektive al probat ću: kažeš rash na b ja odo na b pregledam podrućje jer sigurno za plentat poćnem plent i taman pogledam na radar i mislim u kojoj ste vi grabi zaštekali i odjedamut me nešt raznese. E to ti se zove koordinirana operacija. lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





DA vs speed up FW Empty
PostajNaslov: Re: DA vs speed up FW   DA vs speed up FW Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DA vs speed up FW
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Clan :: Clan Wars :: prijasnji warovi-
Forum(o)Bir: