-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DA vs Wolflpack-victory

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

DA vs Wolflpack-victory Empty
PostajNaslov: DA vs Wolflpack-victory   DA vs Wolflpack-victory Icon_minitimesub kol 11, 2007 12:49 pm

Igrali smo carantenu neutralnu mapu nije nasa niti njihova tako da smo odigrali samo jednu mapu za nas smo igrali ja rakija mymoon i jedan neutralni igrac iz drugog klana
Evo rezulat....DA vs Wolflpack-victory Ea4a915e65e7c05a0fd9e6fzb8.th
to nam je 5ti war i nova pobjeda:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy sunny sunny
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

DA vs Wolflpack-victory Empty
PostajNaslov: Re: DA vs Wolflpack-victory   DA vs Wolflpack-victory Icon_minitimesub kol 11, 2007 1:01 pm

hm može li se to tretirat ko pobjeda nismo drugu mapu odigrali, oni isto mogu tak napisat da smo mi odustali i da su oni pobjedili Question
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

DA vs Wolflpack-victory Empty
PostajNaslov: Re: DA vs Wolflpack-victory   DA vs Wolflpack-victory Icon_minitimesub kol 11, 2007 1:05 pm

Hmmm ali ja pisem istinu kako ss kaze 15-5
drugu mapu mozemo i mi reci da su ONI odustali jer mi smo dolsi na server nakon 20 min njih nije bilo!??!?!??!!?santa santa
[Vrh] Go down
Sponsored content





DA vs Wolflpack-victory Empty
PostajNaslov: Re: DA vs Wolflpack-victory   DA vs Wolflpack-victory Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DA vs Wolflpack-victory
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Clan :: Clan Wars :: prijasnji warovi-
Forum(o)Bir: