-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Boje na forumu i neki fontovi izbornika

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
RaiD

RaiD


Male Broj postova : 101
Grad : Zagreb
Registration date : 08.08.2007

Boje na forumu i neki fontovi izbornika Empty
PostajNaslov: Boje na forumu i neki fontovi izbornika   Boje na forumu i neki fontovi izbornika Icon_minitimesub kol 18, 2007 2:28 am

Boje na forumu mi se ne svidaju jer tamno plavo na ovoj kaki boji na mom monitoru su skoro pa nemoguce za procitat (moram selektirat text da vidim kaj pise)

Fontovi... mislim na ono gore di pise profil i te gluposti je tako sitno/tamno da na mom 19'' monitoru izgleda kao mravi

btw.
nesto za jebaca: http://img360.imageshack.us/my.php?image=downloadtheinternetkd0.png
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

Boje na forumu i neki fontovi izbornika Empty
PostajNaslov: Re: Boje na forumu i neki fontovi izbornika   Boje na forumu i neki fontovi izbornika Icon_minitimesub kol 18, 2007 3:40 am

a da bilo je malo, popravio sam, evo....a sto se tice ove slike, to si i poceo skidat il si ju naso negdje?
Mislim ono, 4 godine ;S
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

Boje na forumu i neki fontovi izbornika Empty
PostajNaslov: Re: Boje na forumu i neki fontovi izbornika   Boje na forumu i neki fontovi izbornika Icon_minitimesub kol 18, 2007 4:47 am

RaiD je napisao/la:
Boje na forumu mi se ne svidaju jer tamno plavo na ovoj kaki boji na mom monitoru su skoro pa nemoguce za procitat (moram selektirat text da vidim kaj pise)

Fontovi... mislim na ono gore di pise profil i te gluposti je tako sitno/tamno da na mom 19'' monitoru izgleda kao mravi

btw.
nesto za jebaca: http://img360.imageshack.us/my.php?image=downloadtheinternetkd0.png

HHAHAh ovo je dobro jebote LOL to stavis skidat dok ides spavat da se ujutro downloada:afro: btw jel to istina?
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

Boje na forumu i neki fontovi izbornika Empty
PostajNaslov: Re: Boje na forumu i neki fontovi izbornika   Boje na forumu i neki fontovi izbornika Icon_minitimesub kol 18, 2007 7:36 am

Citat :
btw jel to istina?

m lol. ne lol!

To zapravo ostaviš djeci svog šukununuka da završe taj posao a da ne govorimo još kojom se brzinom internet širi zapravo nebi nikad uspio skinut afro

Vjerujte meni ja sam jednom probo skinut 400MB sa dial-upom lol!
[Vrh] Go down
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

Boje na forumu i neki fontovi izbornika Empty
PostajNaslov: Re: Boje na forumu i neki fontovi izbornika   Boje na forumu i neki fontovi izbornika Icon_minitimepet kol 31, 2007 7:22 am

hihihihihihihihihi...sorry al ne vjerujem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Boje na forumu i neki fontovi izbornika Empty
PostajNaslov: Re: Boje na forumu i neki fontovi izbornika   Boje na forumu i neki fontovi izbornika Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Boje na forumu i neki fontovi izbornika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Prijave :: O forumu-
Forum(o)Bir: