-=|DA|=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-=|DA|=-

Dark Alliance
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 liga prvaka

Go down 
+2
Marky
Nostradamus
6 posters
Autor/icaPoruka
Nostradamus

Nostradamus


Male Broj postova : 203
Age : 30
Grad : Croatia/Pula
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimesri kol 22, 2007 6:57 pm

Ahoj...evo bas se sada spremam gledat malo ligu prvaka..misilm sada....u srijedu....a ja mislim da bi dinamo mogo werdera proc....a sto se tice pobjednika barca 4ever
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimesri kol 22, 2007 8:03 pm

Bayern ce osvojiti ja mislin imaju pre jebenu momcad samo se trebaju uigrat malo.
inace chelsea 4ever!!!
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimečet kol 23, 2007 6:53 am

Ja mislim da je ovaj topic u krivom djelu foruma. lol!

Ja bi svoj novac stavio na Man.U ili Inter obje imaju pre jake momćadi ali nikad ne uspiju napravit pravi rezultat, prije svega Inter koji opće ne izgleda ko talijanski klub jer se nemogu nikak skurvat do pobjede u zadnjim minutama poput Milana i Juvea. Ali mislim da bi ove sezone trebali napravit nešt više. bounce
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimečet kol 23, 2007 7:29 am

Rakija je napisao/la:
Ja mislim da je ovaj topic u krivom djelu foruma. lol!

Ja bi svoj novac stavio na Man.U ili Inter obje imaju pre jake momćadi ali nikad ne uspiju napravit pravi rezultat, prije svega Inter koji opće ne izgleda ko talijanski klub jer se nemogu nikak skurvat do pobjede u zadnjim minutama poput Milana i Juvea. Ali mislim da bi ove sezone trebali napravit nešt više. bounce

Da da zaboravija san manchester
onda moju favoriti su mancester i bayern-dogodine jer ce sigurno dogodine uc u LP, i chelsea naravno:D Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: ; uto ruj 18, 2007 7:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
k1k1999

k1k1999


Male Broj postova : 198
Age : 30
Grad : Karlovac
Koliko dugo igram cod2? : 8 mj
Registration date : 31.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 2:38 am

ne pratim
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 7:34 am

Veceras imate siguran par na kladioni. HENDIKEP REALA NAD WERDEROM KOFICIJENT 2,15!! stavite kucu dobijete dvi kuce... a ovih 0,15.. i WC (bez skolje) santa santa santa santa santa santa

e da jos schalke 04 vs valencija CISTI X 2,90!!!!!!!!!!!!!1
to van je 2 kuce s svime osim krovom i podrumom!
igrajte isplati seeeeeeeeeee!!!!!!!!!1
[Vrh] Go down
Rakija




Broj postova : 115
Grad : Vukojebina
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 11:42 am

Daj mi sam svoju tocnu adresu da znam kome cu se uselit ak izgubim kucu i vinograd lol!
[Vrh] Go down
Marky

Marky


Male Broj postova : 268
Grad : Primošten
Posao : konobar
Koliko dugo igram cod2? : 1 god
Registration date : 07.08.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 1:42 pm

Joooo onog kasiljasa nebi mu da u cibaliji braniti ne u realu ma ono je sramota ali ko zna mozda dobi real 2 razlike..... stvarno je buza..ccc

sta se tice schalkea i valencije po ocekivanju X (2,90) I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you geek
[Vrh] Go down
Do$eD

Do$eD


Male Broj postova : 89
Age : 30
Grad : Zadar je u srcu mome
Posao : Ownanje skillera
Koliko dugo igram cod2? : 250(400 pise ali brat 50)
Registration date : 09.09.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 3:08 pm

Jebac_metaka je napisao/la:
Joooo onog kasiljasa nebi mu da u cibaliji braniti ne u realu ma ono je sramota ali ko zna mozda dobi real 2 razlike..... stvarno je buza..ccc

sta se tice schalkea i valencije po ocekivanju X (2,90) I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you geek
OMG.Ajde neka se i o nogometu*bljak( prica!!! A o kosarci niko Sad.Inace sam fan lzona,man utd-a i chealsea!!!!
[Vrh] Go down
Wyatt Earp

Wyatt Earp


Broj postova : 68
Age : 33
Grad : Slavonski Brod
Posao : škola, motori...
Koliko dugo igram cod2? : 8 mjeseci
Registration date : 01.09.2007

liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitimesri ruj 19, 2007 6:16 am

Jebac_metaka je napisao/la:
Veceras imate siguran par na kladioni. HENDIKEP REALA NAD WERDEROM KOFICIJENT 2,15!! stavite kucu dobijete dvi kuce... a ovih 0,15.. i WC (bez skolje) santa santa santa santa santa santa

e da jos schalke 04 vs valencija CISTI X 2,90!!!!!!!!!!!!!1
to van je 2 kuce s svime osim krovom i podrumom!
igrajte isplati seeeeeeeeeee!!!!!!!!!1

poserm ti se ja na tvoju prognozu Laughing Laughing Laughing lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





liga prvaka Empty
PostajNaslov: Re: liga prvaka   liga prvaka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
liga prvaka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=|DA|=- :: Off topic :: Sve nevezano za Kompjuter-
Forum(o)Bir: